Contactgegevens

Informatie aanvragen
Wilt u meer informatie? Neem direct persoonlijk contact met ons op.

Aanmelding
Wilt u uw kind aanmelden?
Neem contact op, of mail naar info@osnijmegen.nl

Mirthe van Leeuwen
Werkdagen: ma, di, do
06-19207207
m.vleeuwen@osnijmegen.nl

Jeroen de Regt
Werkdagen: ma, di, wo, vr
06-33711317
j.dregt@osnijmegen.nl

Juridische en administratieve zaken
Administratieve of financiële vragen?
06-19967802 of administratie@osnijmegen.nl

    Bedrijfsleiding
Mirthe van Leeuwen 2022   Mirthe van Leeuwen, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, do
06-19207207
m.vleeuwen@osnijmegen.nl
SKJ-registratienummer: 120011090
     
Jeroen de Regt 2022   Jeroen de Regt, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, vr
06-33711317
j.dregt@osnijmegen.nl
SKJ-registratienummer: 120012347
     
    Directie
Roderick Brenninkmeijer 2022   

Roderick Brenninkmeijer
Werkdagen: di, wo, do
06-18634205
r.brenninkmeijer@osnijmegen.nl

Juridische en administratieve zaken
06-19967802
administratie@osnijmegen.nl

     

Locatie Molenveldlaan

Molenveldlaan 59
6523 RJ Nijmegen
  Geopend: ma-vr
11.00-18.00 uur
     
    Locatieleiding
floor2021   Floor Jansen, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-19265180
f.jansen@osnijmegen.nl
     
    Locatievakcoach
koos2019   Koos van der Vegt
Werkdagen: ma, di, wo, vr
     

Locatie Montessori College Nijmegen

Kwakkenbergweg 27
6523 MJ Nijmegen
    Locatieleiding
Caitlin de Wit 2022   Caitlin de Wit, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-26962020
c.dwit@osnijmegen.nl
SKJ-registratienummer: 120011679
     
    Assistent locatieleiding
 Eva de Jongh 2022   Eva de Jongh, psycholoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-42975109
e.djongh@osnijmegen.nl 
     
 Esmée van den Hoogen 2022   Esmée van den Hoogen, toegepast psycholoog
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-17772268
e.vdhoogen@osnijmegen.nl 
     
   

Sanneke Dijk
Werkdagen: ma, di, wo
06-42974948
s.dijk@osnijmegen.nl

Locatie Stedelijk Gymnasium Nijmegen

Kronenburgersingel 269
6511 AS Nijmegen
    Locatieleiding
 Maud Bosman 2022   Maud Bosman, pedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-42983730
m.bosman@osnijmegen.nl
     
    Assistent locatieleiding
 Kristel Rietvelt 2022   Kristel Rietvelt
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-18166011
k.rietvelt@osnijmegen.nl 
     

Locatie Citadel College (Griftdijk)

Griftdijk Noord 9a
6663 AA Lent
    Locatieleiding
Sanne Jacobs 2022   Sanne Jacobs, pedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-26092567
s.jacobs@osnijmegen.nl
    Assistent locatieleiding
 Sonya Lashgari 2022   Sonya Lashgari
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-42859544
s.lashgari@osnijmegen.nl 
     

Locatie Mondial College (Leuvensbroek)

Leuvensbroek 3001
6546 TD Nijmegen
    Locatieleiding
Mendel Noothout 2022   Mendel Noothout, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-42983721
m.noothout@osnijmegen.nl 
    Assistent locatieleiding
 Floor Hubers 2022floor2022   Floor Hubers
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-42837084
f.hubers@osnijmegen.nl 

Locatie Canisius College

Berg en Dalseweg 207
6522 BK Nijmegen
    Locatieleiding
 Eva Willems 2022   Eva Willems
Werkdagen: ma, di, do, vr
06-19994860
e.willems@osnijmegen.nl
    Assistent locatieleiding
 Femke Emmen 2022   Femke Emmen, pedagoog
Werkdagen: ma, wo
06-19068806
f.emmen@osnijmegen.nl

Waar zitten wij in Nijmegen e.o.?

  • Locatie Molenveldlaan
    Molenveldlaan 59
    6523 RJ Nijmegen
  • Locatie Mondial College
    Leuvensbroek 3001
    6546 TD Nijmegen
  • Locatie Montessori College Nijmegen
    Kwakkenbergweg 27
    6523 MJ Nijmegen
  • Locatie Montessori College Groesbeek
    Spoorlaan 16
    6562 AM Groesbeek
  • Locatie Stedelijk Gymnasium Nijmegen
    Kronenburgersingel 269
    6511 AS Nijmegen
  • Locatie Citadel College (locatie Griftdijk)
    Griftdijk Noord 9a
    6663 AA Lent
  • Locatie Canisius College
    Berg en Dalseweg 207
    6522 BK Nijmegen

Partners

Logo van partner Studiebegeleiding Nijmegen  Logo van partner het Montessori College in Nijmegen  Logo van Hoge & Partners  Logo van partner Club Adventure  logo sgn 2  logo citadel college  Logo van partner het Mondial College in Nijmegen  Logo van partner HOMi  Logo van partner Stichting Kwaliteitsregister Jeugd  Logo van partner het Canisius College in Nijmegen

Erkend leerbedrijf

Het logo van de Hogeschool Arnhem Nijmegen Het logo van Fontys Hogescholen Het logo van Calibris. Calibris is een erkend leerbedrijf. logo radboud