Contactgegevens

Informatie aanvragen
Wilt u meer informatie? Neem direct persoonlijk contact met ons op.

Aanmelding
Wilt u uw kind aanmelden?
Neem contact op, of mail naar info@osnijmegen.nl

Mirthe van Leeuwen
Werkdagen: ma, di, do
06-19207207
m.vleeuwen@osnijmegen.nl

Jeroen de Regt
Werkdagen: ma, di, wo, vr
06-33711317
j.dregt@osnijmegen.nl

Juridische en administratieve zaken
Administratieve of financiële vragen?
06-19967802 of administratie@osnijmegen.nl

    Bedrijfsleiding
mirthe2020oud   Mirthe van Leeuwen, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, do
06-19207207
m.vleeuwen@osnijmegen.nl
SKJ-registratienummer: 120011090
     
jeroen2019   Jeroen de Regt, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, vr
06-33711317
j.dregt@osnijmegen.nl
SKJ-registratienummer: 120012347
     
    Directie
roderick2019   

Roderick Brenninkmeijer
Werkdagen: di, wo, do
06-18634205
r.brenninkmeijer@osnijmegen.nl

Juridische en administratieve zaken
06-19967802
administratie@osnijmegen.nl

     

Locatie Molenveldlaan

Molenveldlaan 59
6523 RJ Nijmegen
  Geopend: ma-vr
11.00-18.00 uur
     
    Locatieleiding
floor2021   Floor Jansen, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-19265180
f.jansen@osnijmegen.nl
     
     
    Assistent locatieleiding
 Eva Willems   Eva Willems
Werkdagen: ma, di, do, vr
06-19994860
e.willems@osnijmegen.nl

 

     
    Locatievakcoach
koos2019   Koos van der Vegt
Werkdagen: ma, di, wo, vr
     

Locatie Montessori College Nijmegen

Kwakkenbergweg 27
6523 MJ Nijmegen
    Locatieleiding
caitlin2019   Caitlin de Wit, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-26962020
c.dwit@osnijmegen.nl
SKJ-registratienummer: 120011679
     
    Assistent locatieleiding
 avelien2021   Avelien Talaperu
Werkdagen: di, wo, do
06-42975109
a.talaperu@osnijmegen.nl 
     
 felicia2021   Felicia Pluim, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-17772268
f.pluim@osnijmegen.nl 
     

Locatie Stedelijk Gymnasium Nijmegen

Kronenburgersingel 269
6511 AS Nijmegen
    Locatieleiding
lotte2021   Lotte Hoppenbrouwers, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-42983730
l.hoppenbrouwers@osnijmegen.nl
     

Locatie Citadel College (Griftdijk)

Griftdijk Noord 9a
6663 AA Lent
    Locatieleiding
Sanne JacobsAnne Santes (06-26092567, a.santes@osnijmegen.nl)   Sanne Jacobs, pedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-26092567
s.jacobs@osnijmegen.nl
     

Locatie Mondial College (Leuvensbroek)

Leuvensbroek 3001
6546 TD Nijmegen
    Locatieleiding
 mendel2021   Mendel Noothout, orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do
06-42983721
m.noothout@osnijmegen.nl 
    Assistent locatieleiding
 Floor Hubersfloor2022   Floor Hubers
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
06-42837084
f.hubers@osnijmegen.nl 

Waar zitten wij in Nijmegen e.o.?

  • Locatie Molenveldlaan
    Molenveldlaan 59
    6523 RJ Nijmegen
  • Locatie Mondial College 
    Leuvensbroek 3001
    6546 TD Nijmegen
  • Locatie Montessori College Nijmegen
    Kwakkenbergweg 27
    6523 MJ Nijmegen
  • Locatie Montessori College Groesbeek
    Spoorlaan 16
    6562 AM Groesbeek
  • Locatie Stedelijk Gymnasium Nijmegen
    Kronenburgersingel 269
    6511 AS Nijmegen
  • Locatie Citadel College (locatie Griftdijk)
    Griftdijk Noord 9a
    6663 AA Lent

Partners

Studiebegeleiding Nijmegen  Logo van partner het Montessori College in Nijmegen  Het Logo van Hoge & Partners  logo clubadventure  logo sgn 2  logo citadel college  logo mondial college  HOMi.nu  Stichting Kwaliteitsregister Jeugd

Erkend leerbedrijf

Het logo van de Hogeschool Arnhem Nijmegen Het logo van Fontys Hogescholen Het logo van Calibris. OSN is een erkend leerbedrijf. logo radboud